Stránka věnovaná malým surf barům a EC BARRE

NEOBUX-klikačka

Tady bych Vám chtěl popsat KLIKAČKY


Klikačky co to vlastně je?
Jsou to firmy(chcete-li stránky jež si někdo vytvořil.),které platí za to ,že se díváte na reklamy.Princip je takový,že se u nich zaregistrujete a na jejich stránkách klikáte na reklamy zobrazující se po dobu 30 sekund a pak za ně máte cca 0,01 $ min.Vyplatí Vás po naklikání několika dolarů na elektronické peněženky typu PAYPAL,ALERTPAY. (Návod na registraci je také na těchto stránkách)  Počet reklam a kolik musíte dosáhnout dolarů je dán každou klikačkou jinak.Můžete však klikat jednou za 24 hodin.
Vlastně to funguje na principu propagace stránek,služeb aj.Někdo si koupí za určitý počet peněz určitý počet zobrazení stránek které chce propagovat ať už za účelem přímého výdělku či služeb.Určité procento z těchto peněz jde pro lidi,kteří jsou potencionální zákazníci  (tzn.Vy) a zbytek pro provozovatele.Je to velice chytré a funkční.

Chtěl bych se zmínit,že jsem jich vyzkoušel velice hodně,ale spousta jich nezaplatila,byl to tzv. SCAM..Klikačky,které nabízí 0.1 - 0.5 $ vůbec ani nezkoušejte,to je totiž finančně neproveditelné.Snaží se pouze z lidí vylákat peníze za nakoupení si referálů a reklam,ale nikdy je ani neveřejní. Velice dlouho jsem se těšil jak přijdou peníze na účet a ono nic.Oni ještě udávají,že výplaty jsou odeslány do 30 pracovních dní atd.ale pořád nic.Čekám dodnes(3/4 roku) Nechci všechny zatratit je jich pár které opravdu platí,sice s malým zpožděním,ale platí.Nicméně jsem si nechal jednu a tou je NEOBUX

NEOBUX je nejlepší v tom,že je naprosto seriozní  a nesetkal jsem se na NETu s nějakými velice zápornými ohlasy..Seriozní je v tom,že platí do 5 minut je to nezvyklé ,ale jako jediná.okamžitě jak požádáte o platbu,tak než se dostanete na Paypal nebo Alertpay účet aby jste si to ověřili tak už tam je výpis o doručení.peněz .(jsem u nich 1 rok a zatím se nestalo,že by nezaplatily) Je také nekompromisní v jakémkoli podvádění typu AUTOLCLIK a  HACKER.(to je většina klkaček) Okamžitě smažou účet bez varování.

NEOBUX
Platí 0,010$ za 1 reklamu standardně.,reklam za den 4-5.Není to moc,ale je tam možnost si pronajmout tzv.referály (to je u všech klikaček,jsou to lidi pod vámi,kteří klikají tak jako Vy )nebo je můžete získat přes odkaz který vložíte na své stránky nebo si koupit místo u jiných klikaček a tam dát odkaz (tak to vlastně funguje) .Koupit si jich můžete u standardního členství 100.
To je 100x 4 reklamy x 0,01$=4$ denně.Koupit si lze také členství GOLD
GOLD členství si lze ještě rozšířit na EMERALD,PLATINUM,SAPHIRE,DIAMOND A ULTIMATE a to už nemusíte chodit do práce.To  je,ale celkem  investice.Vyplácí při naklikání 2$, další výplata je  3$ a tak dále až se to zastaví na 10$.

POZOR NA JEDNÉ IP ADRESE JE MOŽNÉ POUZE 1 ÚČET JINAK BUDOU ZABLOKOVÁNY VŠECHNY!!!


Píši to jen proto,že se tam opravdu vydělat dá.Sice to není během jednoho dne,ale pokud se toho nebojíte a investujete do  koupi referálú ,tak se Vám to velice brzy vrátí zpět.Není na tom vůbec nic složitého a bez investice to bude chvilku trvat.(tak jako mě než jsem investoval prvních 10$)

ADMIN napsal na fóru:Dne 18.7.2009 bylo vyplaceno $10,772,346,82 bez zpoždění a bez omluvy.

CHCETE-LI SE REGISTROVAT KLIKNĚTE NA BANNER NEOBUX

Tady Vám ukáži,doklad,že platí  (je to  malá částka,jako důkaz).Platí daleko větší částky,kdy chcete.
PAYPAL

PAYPAL

DŮKZ PLATBY
PAYPAL

PAYPAL

DŮKAZ PLATBY 2
REGISRACE
KLIKNĚTE NA BANNERZde (O KOUSEK NÍŽE) je registrační formulář v CZ.Po vyplnění tohoto formuláře Vám bude doručen E-mail a v něm bude heslo,to vložíte na další stránce do kolonky a pod ní bude další kde opíšete PÍSMENKA z obrázku a odkliknete.Nyní se přihlaste svým jménem (pseudo) a heslo,KOLONKA LOGIN. POZOR!!! Je tam i sekundární heslo to nevyplňujte pole nechte prázdné,ZADÁVEJTE VŠE PŘESNĚ malá VELKÁ PÍSMENKA.Nu a můžete si nechat zobrazovat reklamy.

Po přihlášení OBRÁZEK No. 1 se dostanete na stránku s celkovým přehledem  kde máte různé grafy,možnosti nastavit si heslo atd.K tomu se vyjádřím později níže.Nyní na stránce s těmito přehledy v pravém horním rohu klikněte na VIEW ADVERTISEMENTS a otevře se stránka s kde jsou jednotlivé reklamy vedle velké žluté hvězdy OBRÁZEK No. 2.Klikněte na modrý text vedle té žluté hvězdy na obrázku označeno jako 1 poté v tom samém políčku se někde objeví malá červená kulička,tak na ní také klikněte. označena jako 2.Teď by se mělo otevřít nové okno s reklamou a odpočtu sekund v podobě malého žlutého pásku.OBRÁZEK No. 3 .Po uběhnutí 30 sekund se zobrazí malé zeleně zbarvené odfajfkování,a že bylo přičteno na Váš účet tolik a tolik $ OBRÁZEK No. 4  .Nyní okno zavřete a pokračujte další reklamou stejným způsobem  až do vyčerpání všech možných.Další reklamy můžete zobrazovat až po uplynutí 24 hodin.

POZOR !!!
ABY SE VÁM REKLAMY ZOBRAZOVALI TAK MUSÍTE MÍT POVOLENÉ AUTOMATICKÉ VYSKAKOVÁNÍ OKEN,NEBO ASPOŇ DOČASNĚ  POVOLENÉ.POKUD  POUŽÍVÁTE KIERO PERSONAL NEBO PODOBNÝ PROGRAM NA BLOKOVÁNÍ VYSKAKOVACÍCH OKEN TAK TAM MUSÍTE NASTAVIT VÝJIMKU  NEBO NA TÉTO STRÁNCE ÚPLNĚ VYPNOUT.
NEOBUX

NEOBUX

Obrázek No. 1
NEOBUX

NEOBUX

Obrázek No. 2
NEOBUX

NEOBUX

Obrázek No. 3
NEOBUX

NEOBUX

Obrázek No. 4
Tohle je BUX.TO - pravděpodobně zakládající stránka tohoto systému.Je také velice dobrá,mají denně 10-20 reklam,platí 0.01 $ za reklamu,ale první výplata je 40 $ a mají celkem velký skluz  v platbě cca 30 - 3 měsíce někdy i 1/2 roku.Standardně  by měli platit od 30  do 60 dnů.
Jestli se chcete registrovat klikněte na BANNER BUX.TO


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ V CZ
NEOBUX

NEOBUX

REGISTRACE
seosurf - reklamní systém zdarma Zvyste si navstevnost svojich webstranok ZDARMA - autosurf.sk
REKLAMA
Doporučujeme.net | Premium katalóg, zoznam
Rink.czKdeJe - internetový portál
VZKAZY OD VÁS


Seo servis Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
Evropský katalogKatalog odkazů
 Free Web Tools
Webhosting-domeny.info Zjistit JyxorankSurf bary - EC BARRE cz  - Surf bary
Webhosting-domeny.info


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one