Stránka věnovaná malým surf barům a EC BARRE

Tady se Vám budu snažit popsat SOUTĚŽE co jak která znamená.Tady v těchto soutěžích jsou velice důležité body z bonusů na baru.

COUPE EC BARRE -  je soutěž,která je měsíční body z baru a body z Ticket Coupe ,SuperTicket Coupe,parainů.Žebříček se hodnotí do 1000 místa.výhry jsou připočítány na účet vždy 1 v měsíci.Připočítávají se body i hlasování.Hlasovat  můžete každé 2 hodiny,je za to 500 bodu.TYTO BODY PLATÍ POUZE TADY.
CONCOURS SUPERPARRAIN - toto je také soutěž měsíční,body získané v superparrain+bonusy výhry jsou do 1000 místa
CONCOURS EC BARRE - denní a měsíční soutěž probíhající od 7.00-23.00 hod. počítají se body získané z baru+bonusy z baru.
 Obě dvě soutěže jsou navzájem závislé.výhry jsou u denní do 300 místa a pak každý 100tý ma 1 bod do  měsíční soutěže.Měsíční body získáváte z denní soutěže,záleží jak se umístíte tolik dostanete bodů.
CONCOURS EC BARRE LIGHT  +  NIGHT - jsou úplně stejné soutěže  jako co jsem psal o jedno výše s tím rozdílem,že se konají v určitou dobu  LIGHT  -  je od 17.00 hodin do 23.00  NIGHT-  je od 00.00 hodin do 06.00 hodin,Zase platí nejlepší vyhrává.
EN ATTENDANT 2009 - toto probíhá pouze o Vánocích v době ADVENTU do 31.12 (ještě přesně nevím jak to funguje,jsem tam totiž od ledna tr.)
COURSE AUX CODES - zde jde o měsíční soutěž  v počtu jak koupených tak použitých EC CODE.Za každé koupení EC CODE třeba přes Pay Pal nebo jinou platební metodou (je jich víc) tak za to mate nějaké body počítající se do této soutěže,ty se sčítají a výherci jsou na Světě.Za každou jinou metodu je jiný počet bodů.Je tam tabulka tu nemusím překládat (doufám,že to každý pochopí).
Soutěž

Soutěž

Pro zvětšení klikněte na obr.
seosurf - reklamní systém zdarma Zvyste si navstevnost svojich webstranok ZDARMA - autosurf.sk
REKLAMA
Doporučujeme.net | Premium katalóg, zoznam
Rink.czKdeJe - internetový portál
VZKAZY OD VÁS


Seo servis Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
Evropský katalogKatalog odkazů
 Free Web Tools
Webhosting-domeny.info Zjistit JyxorankSurf bary - EC BARRE cz  - Surf bary
Webhosting-domeny.info


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one