Stránka věnovaná malým surf barům a EC BARRE

Tomuto moc dobře nerozumím tak dávám překlad z překladače(později doplním)

PRAVIDLA:


Čl.1 kurzu.
10. sezóna CBS-Barre Championship začíná dne 13. července 2009 a končí dne 21. září 2009, s výhradou zrušení jednoho nebo více dní, což by mělo za následek snížení konci sezóny.
Každá skupina obsahuje 32 členů, kteří se schází 2 krát každého, tedy celkem 62 her, tak 62 dní.
Všechny zápasy na jeden den se konají ve stejnou dobu, mezi 18:00 a 21h59, včetně přesčasů. A zápas se odehrává v 7 kol (4 kolech 'míč', 2 kolech 'body' a nalepit 'bonus'), plus 2 rukávy, které mohou být získané pomocí BB-kódy (1 na kole).
Kola 'míč' je klepnout na tlačítko (nebo ne) na balóny, které se objeví na liště noční zápas. A zelená koule 3 body, oranžový míč 2 body a 1 bílý míček dává 1 bod. Za jeden den se počet míčů je stejná pro všechny aktéry. Pro každé kolo míč, počet míst k vítězství je stejný pro hru. Pozor, od 10 sezóna, červený balón byl přidán. Pokud kliknete na kouli, si dejte 3 body do svého soupeře. Na rozdíl od jiných míč, míč se nezobrazí ve stejné době na 2 oponentů.
Rukojeti 'body' se skládají z položek s baru mezi 18:00 a 19h59, včetně přesčasů, za první kolo, a mezi 20h00 a 21h59, hodiny zahrnuty do druhého kola.
Rukáv 'bonus' v bonus vydělali přes bar po celou dobu zápasu.
Každý ES-validovanou kódu (maximálně 2) dává další manipulaci, zastoupená hvězda.
Na konci každé hodiny, skóre každé kolo 'míč' validuje a kdo získá nejvíce bodů vyhrává kolo. V případě rovnosti hlasů, bez rukávů.
Objímka 2 'body' a držet 'bonus' potvrzeny na konci zápasu, stejně jako rukávy Prícipe' míč ', před stanovením pořadí.
Na konci utkání, hodnocení je založeno na následujícím rozsahu: 4 body za vítězství, 2 body za remízu a 1 bod za porážku.
Jeden člen je prohlášen za vítěze, pokud získal více kol, než jeho soupeř. Pokud 2 členové mají stejný počet kol vyhrál, je kravata.
Člen, který se neúčastní hry (Není místo v některém z 7 kol), je prohlášen za propadlé a ne vyhrát žádné body pro klasifikaci.
seosurf - reklamní systém zdarma Zvyste si navstevnost svojich webstranok ZDARMA - autosurf.sk
REKLAMA
Doporučujeme.net | Premium katalóg, zoznam
Rink.czKdeJe - internetový portál
VZKAZY OD VÁS


Seo servis Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
Evropský katalogKatalog odkazů
 Free Web Tools
Webhosting-domeny.info Zjistit JyxorankSurf bary - EC BARRE cz  - Surf bary
Webhosting-domeny.info


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one