Stránka věnovaná malým surf barům a EC BARRE

Tady je překlad a stručný popis co znamenají hry.OBRÁZKY JSOU NÍŽE.

CHAMPIONNAT EC BARRE - viz víše
LE JACKPOT - jedná se o hru kde máte 3 stírací pole(jako stírací los) na který najedete myší  držíte levé tlačítko a pohybujete,tak se stírají.Výhry jsou jak EURa tak body.Získáte je jako výhru v nějaké soutěži nebo si je koupíte,za 1 EC CODE je 10 losů,lze si je koupit i z Vašeho účtu 1 los za 1500 bodů.
LE KINGPOT - hra podobající se pokru,dostanete 5 karet,které postupně otáčíte (lev.tl. myší) za 1 EC CODE máte 4x možnost hrát.Výhry viz tabulka.
TICKET BONUS  - o této hře už jsem se zmínil bude mít 3 karty které otáčíte a vespod jsou obr.bankovek.Tikety získáte za nasurfované body viz tabulka V.I.P. výhry viz tabulka
TICKET CADEAUX - zde si vyberete o co chcete hrát,kliknete na daný obrázek a objeví se rámeček o co hrajete,kliknete na menší rámeček a ukáže se jestli jste vyhráli nebo ne.když se objeví CEST PÉRDU tak  jste nevyhráli. Tikety lze pouze vyhrát v nějaké soutěži.
TOMBOLA - hra kde se jednou za týden losuje.Každý den máte jeden LÍSTEK do tomboly ZDARMA,na stránce klikněte na zelené tlačítko otevře se nové okno s reklamou a vy musíte počkat 30 sekund aby se započítal. (po 30 sek. kliknout na zpětný odkaz "RETOUR AU SITE"v takovém  hnědém pásu) poté ho vidíte v rámečku. Za 1 EC CODE máte 20 lístků do tomboly. Výhry viz tabulka.
PUZZLE JACKPOT - princip této hry spočívá v tom,že je nějaký obrázek rozdělen do stovek malých políček a Vy si nějaké vyberete,pod políčkem se skrývají body nebo eura.BODY 100-50000 EURA 0,01-20 €. za  1 EC CODE 2x políčko,2 EC CODE 5xpolíčko.Pod políčkem se také skrývají jackpoty.(aktuální JACKPOT je uveden na stránce proto nedávám obrázek.)
PIXEL GAGNANT - je velice podobná hra jako puzzle jackpot akorát,že si vyberete políčko(chcete-li malý obdélník )na který kliknete,ten se poté zvětší a máte na vybranou z desítek malinkých čtverečků.Čtverečky jsou buď odhalené nebo černé,klikáte na černé.Výhry jsou také velice podobné BODY 10-50000  Eura 0,01-50€
jsou tam i jiné výhry spotřební zboží a Hlavně zase je tam nějaký JACKPOT.Políčka si koupíte za EC CODE i za body z účtu 1 pixel 5000 bodů.
Hry cz

Hry cz

LE JACKPOT

LE JACKPOT

VÝHRY
LE KINGPOT

LE KINGPOT

VÝHRY
TICKET BONUS

TICKET BONUS

VÝHRY
TICKET CADEAUX

TICKET CADEAUX

VÝHRY
TOMBOLA

TOMBOLA

VÝHRY
seosurf - reklamní systém zdarma Zvyste si navstevnost svojich webstranok ZDARMA - autosurf.sk
REKLAMA
Doporučujeme.net | Premium katalóg, zoznam
Rink.czKdeJe - internetový portál
VZKAZY OD VÁS


Seo servis Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
Evropský katalogKatalog odkazů
 Free Web Tools
Webhosting-domeny.info Zjistit JyxorankSurf bary - EC BARRE cz  - Surf bary
Webhosting-domeny.info


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one