Stránka věnovaná malým surf barům a EC BARRE

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.


POSÍLÁNÍ PENĚZ Z PAYPAL ÚČTU NA ÚČET V ČESKÉ BANCE

Jak jsem psal tak posílání peněz z PayPal účtu do banky v ČR je bezplatné,ale za předpokladu,že je to částka větší jako 3.000,- KČ.Poslání menší částky (2.999,- a méně) je zpoplatněno částkou 30,- KČ,lze poslat nejméně 240,-KČ.nebo 10 $.
Takže přejdeme k samotné záležitosti,poslání peněz.Přihlásíme se a na úvodní stránce  v přehledu vybereme možnost WITHDRAW. (OBRÁZEK No. 1)
otevře se stránka kde je přehled o transakci kolik stojí a jak dlouho to trvá.(2-4 dny)  klikneme na WITHDRAW FUNDS TO YOUR BANK ACCOUNTS. (OBRÁZEK No. 2)
Vyplníme kolik chceme odeslat (min 240,-KČ)  a účet,pokud jste si jich založili více máte na výběr (OBRÁZEK No. 3) ,poté potvrdíme.otevře se další stránka s vyplněnými údaji a upozorněním,že pokud je špatný č.ú tak se strhne 200,-KČ.To je vše,teď máme v přehledu transakcí (HISTORY) uvedeno,že žádost přijata a bude co nejdříve zpracována (APPROVED) ,(VĚTŠINOU ZA CHVILKU  ČI NEJPOZDĚJI NA DRUHÝ DEN JE TAM STATUS COMPLETED) od této chvíle běží čas 2-4 dny.

POKUD SI NEVÍTE RADY,PIŠTE DO FÓRA NEBO DO VZKAZŮ.RÁD VŠEM POMŮŽU
OBRÁZEK No. 1

OBRÁZEK No. 1

Posílaání peněz na B.Ú v ČR
OBRÁZEK No. 2

OBRÁZEK No. 2

Potvrzení akce,odeslání peněz
OBRÁZEK No. 3

OBRÁZEK No. 3

Zadání častky a výběr účtu
ODESÍLÁNÍ PENĚZ Z ČESKÉ BANKY NA PAYPAL ÚČET

Někde se píše,že je to nemožné,možná jsou to zastaralé informace,ale ja mám odzkoušeno,že to lze.Odesílání peněz z České banky na PayPal účet je zcela zdarma,teda aspoň PayPal si za to nic neúčtuje,záleží na Vaší bance jak ona to zpoplatňuje,ale dnes už jsou platby prostřednictvím internetu ZDARMA.Já mám účet u mBank a ta má všechny transakce zcela ZDARMA.
Nu popíšeme si jak na to.Přihlásíme se a na úvodní stránce v MENU klikneme na TOP UP (OBRÁZEK No. 1) .Otevře se další stránka kde budou informace co máme udělat (OBRÁZEK No. 4).Bude tam světle modrý obdélník,v kterém budou vypsáno podrobné INFO co vyplnit  na našem účtu v bance.Je potřeba vyplnit číslo účtu,tady je to trochu matoucí,protože to číslo se nevejde do vyplňovacího pole.Na OBRÁZKU No. 4 je vidět,že číslo je příliš dlouhé a je tam také moje poznámka jaké to číslo doopravdy je (81880926) POZOR je to druhá část bankovního čísla,první část jsou samé nuly,teda aspoň já to tak mám a je to naprosto funkční.poté kód banky (2700) ,jméno banky (UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, A.S., PRAGUE) a příjemce (BofA re: Paypal Pte Ltd) .Je tam také jakési číslo ID,které musíte vložit jako variabilní symbol,pokud se tam také nevejde tak ho napište do zprávy pro příjemce (Your Transfer ID xxx....).Je to funkční návod Já ho používám,není to převzato z jiných návodů.
(ZA PŘÍPADNÉ ŠKODY NERUČÍM).


V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV PROBLÉMŮ NAPIŠTE DO FÓRA NEBO DO VZKAZŮ,POPŘÍPADĚ SE OBRAŤTE NA SVOJÍ BANKU.

OBRÁZEK No. 4

OBRÁZEK No. 4

Podrobné INFO pro vyplnění
seosurf - reklamní systém zdarma Zvyste si navstevnost svojich webstranok ZDARMA - autosurf.sk
REKLAMA
Doporučujeme.net | Premium katalóg, zoznam
Rink.czKdeJe - internetový portál
VZKAZY OD VÁS


Seo servis Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
Evropský katalogKatalog odkazů
 Free Web Tools
Webhosting-domeny.info Zjistit JyxorankSurf bary - EC BARRE cz  - Surf bary
Webhosting-domeny.info


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one